Obchodní podmínky

Obecné ustanovení  

Zákazník je povinen před započetím nákupu seznámit se s tímto nákupním řádem, dodacími a reklamačními podmínkami. V případě potřeby (potvrzení objednávky apod.) je zákazník kontaktován elektronickou poštou, telefonem nebo faxem.

Objednávka

Po odeslání objednávky bude zákazníkovi odesláno e-mailem její potvrzení. V případě, že v tomto potvrzení nalezne zákazník nějaké nesrovnalosti, okamžitě nás zkontaktuje e-mailem nebo telefonicky na tel. +420 602 716 486, e-mail: libor.ivanek@ekooko.cz

Platba

Veškeré objednávky jsou hrazeny předem na účet číslo: 2900191825/2010
Nebo hotově při osobním odběru.

Doprava zboží

Osobní odběr – Je možný oproti úhradě v hotovosti ve skladech společnosti.
Zaslání zboží do ČR – Zboží zasíláme po obdržení objednávky a příslušné platby (viz Platební podmínky). Zboží standardně zasíláme prostřednictvím spedičních společností nebo dle dohody. Zboží expedujeme od 1 do 3 týdnů od připsání platby na náš účet. Termín dodání bude upřesněn.
Zaslání zboží do EU – Zboží je možné zasílat do EU. Termín dodání a cena dopravy bude indivivduálně upřesněna.

Dopravné a balné

Výše dopravného je vždy konzultována se zákazníkem individuálně na základě objemu a množství objednaného zboží.

Zrušení objednávky ze strany zákazníka

Dodávka objednaného zboží a odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka se řídí zákonem 367/2000 Sb. V případě, že platba byla provedena zálohově a objednávka je zrušena ještě před expedicí zboží, bude záloha převedena zpět na účet zákazníka. Při platbě zálohově může být v případě jednostranného zrušení objednávky zákazníkem vrácena záloha snížená o bankovní poplatky, které byly účtovány bankou příjemci platby. Poplatky jsou podle aktuálních platných ceníků banky příjemce platby v okamžiku zaplacení zálohy.

Zrušení objednávky ze strany prodejce

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

  • zboží se již nevyrábí nebo nedodává
  • změnila se výrazným způsobem cena nebo podmínky dodávek zboží

V případě, že tato situace nastane, se zavazujeme, že Vás neprodleně zkontaktujeme emailem nebo telefonicky a domluvíme se s Vámi na dalším postupu (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky…). Pokud jste již za zboží zaplatili a výsledná částka bude nižší než zaplacená, budou peníze převedeny zpět na Váš účet v nejkratším možném termínu. V případě, že tato částka bude vyšší, bude Vám dán k úhradě rozdíl těchto částek.

Vrácení zboží

Vrácení zboží je možné v souladu s reklamačním řádem a zákonem 367/2000Sb.

Ochrana osobních údajů
S Vašimi údaji bude nakládáno pouze způsobem odpovídajícím příslušným ustanovením zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a to výhradně k účelům sloužícím k vyřízení objednávky kupujícího a zpracování statistických dat. Tato data, včetně údajů o nákupech chráníme před zneužitím, považujeme je za důvěrná a zavazujeme se je neposkytovat žádné třetí straně.

 

Přejeme příjemný nákup.

Ekooko.cz

Zpět do pokladny